Zaloguj się
12.07 - Stryszawa - Jeszcze 24 dni do startu
BIURO ZAWODÓW I START
Stryszawa 278B
szkoła podstawowa

META
Beskidzki Raj

DYSTANSE
½Pro 7 km


OPŁATA STARTOWA

Patrz pkt 6 regulaminu


Nie masz jak dojechać na zawody?

ZABIERZ SIĘ AUTOSTOPEM!

z ostatniej chwili

Proponujemy Wam niezawodny sposób na spożytkowanie dziecięcej energii, a przy okazji zapewnienie maluchom nieprzeciętnej frajdy. Zapraszamy na zawody dla najmłodszych, które odbędą się 13-15 lipca.

z ostatniej chwili

Jeśli jest jedna data w kolarskim kalendarzu, którą trzeba rezerwować już teraz, to jest to z pewnością termin Gwiazdy Południa. Najbardziej emocjonująca etapówka MTB w Polsce odbędzie się 12-15 lipca 2018 r. pod samą Babią Górą.

z ostatniej chwili

Prosimy Was o 57 sekund niczym niezakłócanej uwagi. Tyle czasu potrzebujecie, by obejrzeć najnowszy zwiastun naszej górskiej etapówki. Tyle czasu potrzebujemy, by przekonać Was do startu w Gwieździe Południa.

z ostatniej chwili

Jest pan zadowolony z drugiej odsłony Gwiazdy Południa?
Cezary Zamana: Nawet bardzo. W porównaniu z zeszłym rokiem, wszystkie wskaźniki poszły w górę: liczba startujących zawodników, liczba kibiców, liczba partnerów chcących współorganizować mój maraton. Ale tym, co cieszy najbardziej, jest radość zawodników, której nie było w stanie pokonać nawet największe zmęczenie.

z ostatniej chwili

Cztery lipcowe dni Gwiazdy Południa to nie tylko jazda po dzikich ostępach pod Babią Górą. To także czas, w którym obowiązują inne niż na co dzień zasady. Nieformalne, nieregulaminowe – ale mimo to obowiązujące każdego, kto podejmie się wyzwania ukończenia tej górskiej etapówki. Oto one.

2018-05-10

Tegorocznym partnerem Gwiazdy Południa będzie Małopolska Organizacja Turystyczna. Dzięki nim w miasteczku rowerowym zaparkuje charakterystyczny kamper, po brzegi wypełniony materiałami promującymi Małopolskę!

2018-05-10

Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, że drugi rok z rzędu Gwiazda Południa będzie realizowana przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego. Pozwoli to nam na organizację jeszcze lepszej etapówki!

2018-04-28

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzy Cezary Zamana z całą swoją Drużyną!

15.07.2018 - Zawoja   |   2018-03-20

Mieszkańcom powiatu suskiego przysługuje atrakcyjna zniżka przy zapisach na Gwiazdę Południa.

13.07.2018 - Stryszawa   |   2018-03-20

Mieszkańcom powiatu suskiego przysługuje atrakcyjna zniżka przy zapisach na Gwiazdę Południa.

Mieszkańcom powiatu suskiego przysługuje atrakcyjna zniżka przy zapisach na Gwiazdę Południa.

12.07.2018 - Stryszawa   |   2018-03-20

Mieszkańcom powiatu suskiego przysługuje atrakcyjna zniżka przy zapisach na Gwiazdę Południa.

2018-03-20

Dziś na całym świecie obchodzony jest Dzień Szczęścia. Jak szczęście kojarzy się nam z Gwiazdą Południa? Kojarzy się prosto i szybko.

2018-03-13

O swoich przygotowaniach i osiągnięciach w małopolskiej Gwieździe Południa opowiada wywodzący się ze Śląska kolarz, Adrian Boruta. Ubiegłoroczna Gwiazda była jego pierwszą etapówką w życiu. Do startu szykował się pod czujnym okiem Michała Braulińskiego z Power of Science Training Centre.

2018-02-26

Nad Polskę nadciągnęły przenikające do szpiku kości mrozy. I zwłaszcza w takich chwilach, gdy temperatura szoruje brzuchem po dnie termometra, warto pomyśleć o Gwieździe Południa. Przywołanie naszej górskiej etapówki pomoże Wam w walce z najsroższymi chłodami tej zimy.

2018-02-03

Blask Gwiazdy Południa przyciąga coraz więcej kolarzy. Lista startowa wydłuża się, gdyż zawodnicy korzystają z promocyjnej ceny zapisów. Skorzystaj i Ty. Tylko 400 zł za 4 dni pełnokrwistej górskiej etapówki. Masz czas do końca lutego.

English   |   2018-01-29

Enjoy the glory of Star of South.

2018-01-19

Dzięki redakcji bikeBoard, naszego medialnego partnera Gwiazdy Południa, w środku zimy możecie przypomnieć sobie największą wakacyjną rowerową przygodę zeszłego roku.

2018-01-11

Ponieważ Gwiazda Południa to magiczna etapówka, dlatego śmiało spoglądamy na planety, by dowiedzieć się jaki czeka Was los podczas zawodów w Stryszawie, Makowie Podhalańskim oraz Zawoi. Poznajcie swój unikalny horoskop z Babią Górą w tle.

2018-01-11

Rekomendujemy lekturę najnowszego numeru bikeBoard, w którym znajdziecie świetnie napisaną zapowiedź Gwiazdy Południa. Parafrazując hasło z okładki: "czytaj bikeBoard, jedź na etapówkę!"

2018-01-08

Bez patrzenia w szklaną kulę, ale za to ze wzrokiem wbitym w nieboskłon, przynosimy Wam garść przepowiedni na nadchodzące miesiące. Co zdradziły nam gwiazdy?

2017-12-30

Drogie panowie i panie, po co wydawać pieniądze na ubranie? Lepiej wybrać Gwiazdę Południa. Oto nasze argumenty, dla których letnia etapówka MTB wygrywa z zimowymi wyprzedażami.

2017-12-28

Za kilka chwil kolejny rok. Dokładnie 365 dni temu postanowiłam ukończyć etapówkę - pierwszą w życiu! Tak! To właśnie wtedy postanowiłam, że wystartuję w Gwieździe Południa. Ukończyć... Dzisiaj to za mało!

2017-12-22

Trwa właśnie okres składania sobie serdeczności. Ale co jeszcze, oprócz tradycyjnego „Wesołych Świąt!”, można życzyć zawodniczkom i zawodnikom Gwiazdy Południa?

Український   |   2017-12-22

Наступного року у Польщі відбудеться одне з найбільш захопливих змагань з маунтінбайку для аматорів.

1234 ...
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas