11.07
czwartek
Stryszawa
I
12.07
piątek
Maków Podhalański
II
13.07
sobota
Maków Podhalański
III
14.07
niedziela
Stryszawa
IV
Lista startowa i osób oczekujących
Gwiazda Południa

2019-07-11 - Stryszawa

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
9 Baczewski Jerzy
Bałos Adam KrucaFux Cyrchel Team
101 Baranowski Dariusz Danielo REMO Głowno
Berłowski Grzegorz Komorniki MTB Team
Bies Rafał
1900 Błaszczyk Miłosz WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
Bromka Piotr Kosox Bike Team
Brycki Tomasz TOMAZI BIKE TEAM
1691 Chachura Maciej WM BIKES PRZEMYŚL
Chmielewski Jacek Roche Polska sp. z o.o.
Chorzewski Damian
363 Cieślak Jacek BokserskAutoserwis Bike Team
82 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin
73 Dąbkowski Dariusz LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
Dąbrowicz Katarzyna Komorniki MTB Team
1920 Dąbrowski Tomasz XBOX BIKE TEAM
Derezinski Daniel FREDRIKSHOF
262 Dłoniak Sławomir WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
1979 Drzewiecki Grzegorz Loyalty Point Racing Team
Duraj Dominik
Dyrek Dariusz COZMOBIKE TEAM
452 Falkiewicz Krzysztof BokserskAutoserwis Bike Team
86 Falkowski Arkadiusz SkierVelo
60 Fiedurek Mateusz ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Gajewski Bartosz Kosox Bike Team
Gajewski Piotr MOLINK Bike Team
Gałgański Krzysztof SISU-OWB team
Garboliński Tomasz
Gerek Sławomir XBOX BIKE TEAM
1657 Giez Wojciech BokserskAutoserwis Bike Team
1816 Głowacki Krzysztof
Godula Paweł BIKEHOLICY Kraków
Gondorowicz Lech
52 Goździński Paweł Lesz`Go! Rogów Masters
Górski Bartosz CSU Racing Team Bydgoszcz
Grabara Adam MOVLINK.pl
21 Grabowski Paweł MCP Bike Team
Grabowski Zbigniew Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów
1481 Gruda Łukasz
58 Grudziński Tomasz
Grzyb Andrzej MetroBikes.pl
Grzywacz Krzysztof Roche Polska sp. z o.o.
714 Guzewicz Artur HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
Hajos Dariusz
1 Halwa Pawel
Helwig Patryk Środa Racing Team
1747 Hryckiewicz Łukasz Roche Polska sp. z o.o.
84 Jankowski Kamil Nasielsk Baszta Team
Januszewski Michał
Jańczak Leszek
Jaworski Marek EuroSupport Sport Team
Jurkowski Jakub INżYNIERIA ROWEROWA
Juszczak Artur TOMAZI BIKE TEAM
Kaczmarczyk Sebastian Kosox Bike Team
Kaczmarczyk Tomasz Kosox Bike Team
Kalbarczyk Jacek
Kamiński Tomasz ROMET FACTORY TEAM
Kandyba Tomasz
Kania Iwona Kosox Bike Team
89 Kasprzak Marcin BIKE CLUB Janów Lubelski
Kliś Jakub
1464 Kolanowski Marek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
46 Kosiński Włodzimierz
Kosmowski Mateusz Kosox Bike Team
Kowalski Grzegorz
55 Kowalski Mariusz Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
12 Kozłowski Cezary PEK-MONT EKIPA MTB
53 Krajza Ireneusz T4B team
66 Krakowiak Piotr Retro Stork Team
1914 Król Zbigniew COZMOBIKE TEAM
85 Kruczek Kamil WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
51 Krupski Tomasz KRUPSKY RACE TEAM
Kryńska Anna Grupa Bankietowa
Kryński Łukasz Grupa Bankietowa
Krzewina Maciej Kosox Bike Team
1808 Kuczkowski Tomasz Grupetto Warszawa
Kupis Michał MegaStyro
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech
Kurzyca Paweł
Kuś Krzysztof
Larsson Ake FREDRIKSHOF
Larsson Monika FREDRIKSHOF
Lenarcik Jędrzej SkierVelo
Lewandowski Mateusz
Ludzkowski Andrzej Kosox Bike Team
Machowski Piotr MM3 ½Pro
Maćkiewicz Szymon Hobby
1928 Marciniak Adam AM Brakes Team
Marciniak Piotr
Marcinkiewicz Artur Nasz Bike Team
Matłoka Jarosław KOMORNIKI MTB TEAM
Mazur Grzegorz MetroBikes.pl
Mieszczak Paweł ROMET FACTORY TEAM
773 Migała Zygmunt HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
Mikucki Piotr
1113 Mitas Jarosław IBOX Mała Liga Cycling Team
1411 Mołotkiewicz Jakub
1370 Mrozik Marcin
Muller Janusz MM3 SCS OZOS RACING TEAM ½Pro
13 Napióra Alicja Hurtap
11 Napióra Wiktor Hurtap
Niemiec Krzysztof KAEN Racing Team
Nowakowski Adam HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
54 Obel Marcin Qodeca Cycling Team
733 Ochrymczuk Anna HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
5030 Olesiejuk Aniela Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł
Ostapiuk Marcin KAEN Racing Team
2 Peciakowski Robert PEK-MONT EKIPA MTB
670 Pieczyński Karol Loyalty Point Racing Team
Pietrowska Katarzyna
Pietrzak Andrzej Jakoobcycles BKK Team
Pios Stefan
Polok Sławomir KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM
74 Poluchowicz Artur Hurtap
Posadzy Tomasz VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM Fit
501 Pyłko Grzegorz Kross Staff Team
1925 Radziejowski Tomasz Jacht Klub Nisko
14 Ruba Zbigniew NRF HEPU RACING
5399 Sanni Faris
Satoła Wojciech bikeoweprzygody.pl wypożyczalnia przyczepek, TOMAR
61 Sawicka Aleksandra ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Schramm Christian M.Reich Bikerleben Cycling Team
Serafinowska Dorota opony serafinowski
Serafinowski Piotr opony serafinowski
737 Siwińska Kinga Polski Klub MTB
787 Siwiński Łukasz Polski Klub MTB
88 Sobczuk Joanna Wodociągi Warszawskie
Sokoliński Aleksander ROMET FACTORY TEAM
Sołtowski Michał Sobótka
267 Sosnowska-Dłoniak Jolanta WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
Stanaszek Dariusz
1308 Supryk Bartosz AGR Welodrom
Szpara łukasz
Ścierski Maciej RK Aluminium Bike Team
Śledziona Marek Road Racing Bolesławiec
Tarka Kamil
Tomaszewski Karol Kosox Bike Team
1086 Wicherkiewicz Marcin
83 Wichrowski Maciej
628 Wiśniewski Dariusz GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
Witkowski Łukasz XBOX BIKE TEAM
744 Włodarczyk Mariusz HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
Wojewoda Bartłomiej Kosox Bike Team
Wolczko Marcin
Wolny Wiesław opony serafinowski
Wójcik Krystian 3T
Wójcik Zbigniew 3T
1112 Wrona Patryk WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
77 Zalewski Robert BokserskAutoserwis Bike Team
2003 Zamana Cezary Zamana Group
87 Zaród Łukasz GO Sport Scrapper Team
Zielińska Weronika Kosox Bike Team
Zieliński Dariusz
146 Zieliński Krzysztof WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
90 Zielkowski Marcin
Zielonka Zbigniew SCS OSOZ Racing Team Fit
2000 Żebrowski Jędrzej HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
Żołędowski Jacek Nasz Bike Team
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
1003 Dominiak Mateusz CLARIANT CYCLING
Gaca Paweł Metro Nieruchomości
Kępka Łukasz
Kistowski Marcin
Kohout Lukáš Koala Stevens MTB team
Kompiel Dawid Kosox Bike Team
Kruk Michał
Kucharski Łukasz
Luberadzka Monia
962 Luboińska Urszula Trezado Wolfpack
Piela Andrzej
Piotrowski Andrzej TOMAZI BIKE Jastrzębie Zdrój
Romaszko Mateusz
SÁzel Patrik Koala Stevens MTB team
1692 Sikora Robert BACHA SOCHACZEW TEAM
Szlązak Łukasz TOMAZI BIKE TEAM